2b- apel „Dzieci- dzieciom”

We wtorek, 5 czerwca uczniowie klasy 2b pod opieką p. Katarzyny Kontraktewicz-Rączkowskiej oraz p. Elizy Supińskiej przedstawili część artystyczną pod hasłem „Dzieci-dzieciom”.

Dzieci przebrane w stroje z różnych stron świata recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Było wesoło, kolorowo, ale również poważnie i refleksyjnie. Podczas występu dzieci zwróciły uwagę na problemy dzieci we współczesnym świecie oraz przypomniały prawa dziecka. Występ uatrakcyjnił pokaz multimedialny oraz pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu 2 uczniów z tej klasy.

                                                                                                              Katarzyna Kontraktewicz-Rączkowska

 

 

SAMSUNG CSC

 

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates