Występ uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Płońsku na XIV Festynie Rodzin

 

      W niedzielę, 20 maja 2018r. nasi uczniowie po raz kolejny wzięli udział w występie artystycznym podczas Festynu Rodzin, zorganizowanym przez Parafię Św. M.M.Kolbe w Płońsku. Uczniowie ze Szkolnego Koła Bibliotecznego SP2 oraz Zespołu Woklnego z Plastusia, pod kierunkiem p.Małgorzaty Morawskiej – zaprezentowali program słowno-muzyczny o tematyce rodzinnej. W tym roku grupie przypadł zaszczyt rozpoczęcia całej festynowej części artystycznej. Nasi artyści stanęli na wysokości zadania – ich występ był naprawdę udany! Publiczność nagrodziła ich gromkimi brawami.

     W występie wzięli udział następujący uczniowie: Marta Kowalska, Julia Wieczorek, Aniela Salak, Kinga Kołpaczyńska, Julia Kuligowska oraz Weronika Raćkowska i Jakub Raćkowski. Rodzicom naszych artystów serdecznie gratulujemy takich zdolnych i pracowitych pociech!

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates