Przedstawienie w wersji anglojęzycznej pt. „Cinderella” („Kopciuszek”)

     30 maja 2018 r.w ramach zajęć rozwijających z języka angielskiego uczniowie klas 4e,4j,4g i 5e przygotowali dla swych młodszych kolegów i koleżanek z klas II-III przedstawienie w wersji anglojęzycznej pt. „Cinderella” („Kopciuszek”). Uczniowie śpiewali piosenki w języku angielskim a wszystkie role były tłumaczone na język polski.

   Wszyscy uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i entuzjazmem w trakcie licznych prób. Podczas występu młodzi artyści ujawnili zdolności aktorskie, wprawiając publiczność w pogodny nastrój. Przedstawienie przyjęte zostało gromkimi brawami, a wykonawcy sztuki odczuli poczucie satysfakcji z bardzo dobrze wykonanego zadania.

   Za przygotowanie uczniów odpowiedzialna była nauczycielka języka angielskiego p. Katarzyna Idzikowska.

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates