Dzień Ziemi 2018 w SP2

 76026935aa59701c4e4c

   20 kwietnia w piątek w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Ziemi. Klasy 4f i 4i przygotowały program artystyczny mówiący o wpływie działalności człowieka na środowisko. Wiersze, teksty i piosenki miały zachęcić wszystkich do zastanowienia się nad swoim stylem życia, nad swoimi codziennymi działaniami i ich wpływem na stan przyrody. Występujący przekonywali, że każdy z nas powinien codziennie pamiętać o konieczności dbania o naszą planetę oraz promować ekologiczne zachowania pamiętając, że „przyroda może bez człowieka żyć, ale człowiek bez przyrody zginie”.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

     Występ uatrakcyjnił pokaz grupy taneczno-gimnastycznej do melodii piosenki Majki Jeżowskiej „Moja planeta”.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC  

Pani dyr. Bożena Dzitowska serdecznie podziękowała uczniom za pięknie przygotowany apel, podkreślając efekty dobrej współpracy wielu osób.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

     Opieka nad uczniami: Magdalena Imbirska, Agnieszka Jabłońska, Agnieszka Niesiobędzka, Izabela Ciosek i Łukasz Zacieski.

Not.: Nauczyciele przyrody

Fot.: M.Morawska

SAMSUNG CSC

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates