Apel z okazji Dnia Ziemi dla klas 1-3

JAK POMÓC ZIEMI”

images

26 kwietnia w naszej szkole odbył się apel dla klas młodszych z okazji Dnia Ziemi pod hasłem „Jak pomóc Ziemi”. Przygotowali go uczniowie z klasy 3a i 3b pod opieką wychowawczyń: p.Iwony Łukaszewskiej oraz p.Beaty Wrzesińskiej przy współudziale nauczyciela wspomagającego – p.Marty Olejniczak. Część artystyczną tworzyła drama, której głównymi bohaterami byli : planeta Ziemia, powietrze, las, rzeka Wisła. Całość uświetniały piosenki o treściach ekologicznych. W trakcie występu wyświetlana była prezentacja mająca charakter edukacyjny. Piękną, bogatą dekorację stworzyli sami uczniowie. Przygotowując poszczególne elementy apelu zastosowano metodę projektu. Występ uatrakcyjnił pokaz grupy taneczno-gimnastycznej pod kierunkiem p Izabeli Ciosek.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Pani dyrektor Bożena Dzitowska serdecznie podziękowała uczniom za przygotowanie pięknego występu, który z pewnością przyczynił się do poszerzenia wiedzy ekologicznej uczniów, kształtując ich właściwą postawę wobec przyrody.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Na zakończenie spotkania, laureaci konkursów organizowanych przez świetlicę szkolną – otrzymali nagrody i wyróżnienia.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Not.: B.Wrzesinska, M.Morawska