23 kwietnia Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich w Szkole Podstawowej nr 2 im.J.Walerego Jędrzejewicza w Płońsku

images23+kwietnia+–+Światowy+Dzień+Książki+i+Praw+Autorskich

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich w poniedziałek, 23 kwietnia 2018r. w bibliotece Szkoły Podstawowej nr 2 odbyły się zajęcia przeprowadzone przez kierownika Biblioteki Pedagogicznej w Płońsku – p. Renatę Grabowską, pod hasłem

Książka w życiu człowieka”.

   W spotkaniu uczestniczyli wszyscy uczniowie klasy 4e. Wybór klasy przez szkolnych bibliotekarzy nie był przypadkowy. Zajęcia były nagrodą za zwycięstwo w konkursie dla klas czwartych ze znajomości książki J.Brzechwy „Akademia Pana Kleksa”, który odbył się 2 marca z okazji Dnia Pisarzy.

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC SAMSUNG CSC  SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

 

Bibliotekarze

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates