TEATR ILUZJI ALEKSANDRA TKACZA w Szkole Podstawowej nr 2 im. J.W.Jędrzejewicza w Płońsku

20180308_093224    W środę, 15 marca naszą szkołę odwiedził Teatr Iluzji Aleksandra Tkacza. Na występ zostały zaproszone klasy 6 i 7.

20180308_093213 SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Widzowie mieli okazję zobaczyć wiele przedziwnych sztuk artysty, opartych na iluzji i zręczności oraz humorystycznym komentarzu.

SAMSUNG CSC

Iluzjonista przyjechał do nas w towarzystwie swojej asystentki, która dodawała uroku całemu przedstawieniu.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Okazało się jednak, że jedna asystentka, to za mało. Artysta musiał więc jeszcze dobierać asystentów z publiczności, a chętnych było co niemiara 🙂

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Asystencji z publiczności byli naprawdę odważni – jedna z uczennic dała się nawet „przepiłować” prawdziwą piłą!

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

To były naprawdę niezwykłe przeżycia – aż trudno uwierzyć, że to tylko iluzja.

Not./Fot.: Małgorzata Morawska