Spotkanie uczniów naszej szkoły z pisarzem p.Anną Dziewit-Meller – autorką książki pt.”Damy, dziewuchy, dziewczyny”

     W piątek 16.03.2018r. odbyło się kolejne spotkanie z pisarzem w ramach „Płońskiego Saloniku Literackiego” organizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Tym razem było to spotkanie z Anną Dziewit-Meller, autorką książki pt.”Damy, dziewuchy, dziewczyny”.

3beccf0a-e7db-11e3-b787-0025b511229e

      Na spotkanie zostali zaproszeni przedstawiciele wszystkich płońskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 7d i 7c pod opieką p. Renaty Jakubowskiej i p.Angeliki Duklanowskiej. Na spotkaniu nie zabrakło również przedstawiciela naszej biblioteki szkolnej – była to p.Małgorzata Morawska.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

   Spotkanie, połączone z promocją nowej książki młodej pisarki było bardzo ciekawe i dotyczyło w głównej mierze praw kobiet w różnych epokach naszej historii.

SAMSUNG CSC

Not./Fot.:M.Morawska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates