Konkurs z okazji Dnia Patrona Szkoły

Spotkanie z Janem Walerym Jędrzejewiczem”

Pod takim hasłem w dniu 23 marca 2018 r. odbył się szkolny konkurs towarzyszący tegorocznym obchodom Dnia Patrona. Skierowany został do uczniów klas 6 i 7.

Należało przygotować wypowiedź ustną w formie monologu lub dialogu oraz opracować prezentację, odwołując się do biografii J. W. Jędrzejewicza.

Pracując metodą projektu uczestnicy pogłębili wiedzę o patronie szkoły i czasach, w których żył, doskonalili sprawność oratorską uczyli się autoprezentacji. Ich pomysłowość i twórcze działania niejednokrotnie zaskakiwały jury (skład: p. wicedyrektor J. Ostrowska, p. M. Kończalska, p. Ilona Rutkowska, p. Marzanna Chełmicka).

Wyniki oficjalnie ogłoszono dnia 13 kwietnia i przedstawiają się następująco:

I miejce Maja Sklepińska kl. 6e

II miejsce Patrycja Klimkiewicz i Wiktoria Krysiak kl. 6b

III miejsce Aleksandra Tobolska kl. 7c

Wyróżnienie Zofia Sokołowska i Karol Jasiński kl. 6E

6 1 2 3 4 5

Nagrody i dyplomy zostały wręczone podczas obchodów Dnia Patrona – 13 kwietnia 2018r.

Koordynatorzy: Marzanna Chełmicka, Ilona Rutkowska