Apel Wielkanocny w SP2

   SAMSUNG CSC

  Tuż przed wiosenną przerwą świąteczną – w środę 28.03.2018r, w naszej szkole odbył się apel szkolny na temat Świąt Wielkiejnocy. Apel przygotowali uczniowie klas: 2a i 2c oraz wychowawczynie: p.Małgorzata Gerkowska i p.Larysa Malińska. Mali artyści przypomnieli widzom zwyczaje związane ze świętami wielkanocnymi, a odpowiednio dobranymi piosenkami – wprowadzili wszystkich w miłą, świąteczną atmosferę.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

      Apel zaprezentowany był dwukrotnie: dla klas starszych i dla klas młodszych. Każdy z nich zakończył się podziękowaniem dla artystów oraz życzeniami świątecznymi od dyrekcji.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates