Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w SP2

       W poniedziałek, 6 listopada 2017r. w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Obchody tego radosnego dnia, przygotowały wszystkie klasy pierwsze wraz z wychowawczyniami. Tego dnia uczniowie wcielili się w postaci ze swoich ulubionych bajek.

SAMSUNG CSC DSCN0528 DSCN0540 DSCN0605 SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

     Bajkowa kraina, którą stworzyli uczniowie dzięki swoim przebraniom za postaci znane z książek lub ekranu telewizora zrobiła wrażenie na wszystkich. Uczniowie z zaciekawieniem obserwowali bajkowy korowód, który przeszedł szkolnymi korytarzami do sali gimnastycznej. W niej odbył się pokaz dotyczący znanych bajek i baśni. Dzieci podczas zabawy prezentowały swoje stroje, śpiewały piosenki, a także brały udział w bajkowym quizie. Dyrektor szkoły – pani Bożena Dzitowska wyraziła słowa uznania dla pomysłowości w doborze bajkowych przebrań, wskazując znaczący wpływ na system wartości jaki mają właśnie bajki. W nich dobro zawsze zwycięża.

DSCN0601

   Ten Bajkowy Dzień, choć listopadowy – wszystkim dostarczył wiele radości.

Not.: I.Brudzyńska i M.Morawska

Fot.:M.Morawska i M.Machnacka

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates