Lekcja historii i patriotyzmu przed Świętem Niepodległości

    W dniu 6 listopada 2017 roku, w związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości w naszej szkole gościli: Inspektor Związku Strzeleckiego „Strzelec”-organu społeczno-wychowawczego w Płońsku- p. Stanisław Świerczewski, przedstawiciel „Strzelca”-p. Damian Rosiński oraz przedstawiciel Straży -p. Dariusz Szydłowski. Goście opowiadali uczniom klas 4-7 o ojcu niepodległości Polski-Marszałku Józefie Piłsudskim, wychowaniu patriotycznym młodzieży, o obronności kraju i straży pożarnej. Zaprezentowano również historię broni i współczesne wyposażenie żołnierza Wojska Polskiego.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

   Była to niecodzienna lekcja historii i wychowania patriotycznego dla młodych obywateli naszego kraju.

Not.: Małgorzata Cetlińska i Justyna Szczepek

                                                                                                                                Fot.:Małgorzata Morawska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates