Dzień zdrowego śniadania w zerówce i świetlicy

„Zdrowo, smacznie, kolorowo” to hasło, które przyświecało wspólnym działaniom dzieci z oddziału przedszkolnego i jego wychowawczyni oraz uczniów świetlicy szkolnej i pani Kariny Godlewskiej-Sobótka. Uczniowie z zerówki i ze świetlicy rozpoczęli wspólny czas od przypomnienia sobie i poznania zasad zdrowego odżywiania, jak należy przygotowywać posiłki oraz jak należy zachowywać się przy stole. Podczas zajęć były również zadawane zagadki, na które uczniowie bardzo chętnie udzielali odpowiedzi. Po tej nauce uczniowie rozpoczęli przygotowywanie kanapek, na których znalazły się szynki, ser żółty, twaróg, serek Almette, powidła, pomidory, ogórki, sałata czy papryka. Samodzielnie przygotowane kanapki smakowały uczniom wyśmienicie.

Renata Kasprzykowska

01 02 03 04 05 10 11 12 13 14 19 20 21 22 23