Wrzesień w zerówce

Zeróweczka nie próżnowała i od pierwszych dni września pracowała.

Dzieci z zerówki we wrześniu 2017 r. rozpoczęły przygodę rocznego przygotowania przedszkolnego przed podjęciem nauki w klasie pierwszej. Dzieci wśród kolegów i koleżanek podczas zabaw i prac poznały siebie nawzajem oraz zapoznały się z regulaminem zerówki i kodeksem przedszkolaka i dobrego kolegi. Uczniowie w trakcie zajęć wykonali różne prace plastyczne wspólnie, tj. „Drzewo przyjaźni” i „Jesienny las” oraz wykonali samodzielnie prace plastyczne, np. łódkę malowaną patyczkami, wazon z jesiennymi liśćmi czy wizytówkę ze swoim imieniem w kształcie sowy. Uczestniczyły również w spektaklu pt. „Zaklęte granie”. Uczniowie chętnie spędzają czas zarówno na nauce, jak i na zabawach.

0102030405060708091011121314151617

 

Renata Kasprzykowska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates