3d i 3e- „Zielona szkoła”

Klasy IIId i IIIe naszej szkoły nietypowo powitały nowy rok szkolny. W dniach 1-4 września 2017r. przebywały w „Zielonej szkole” w Wygoninie. Na miejscu czekało na dzieci mnóstwo atrakcji. Były to zajęcia przyrodniczo – ekologiczne, sportowo – rekreacyjne, świetlicowe i terenowe. Biorąc w nich udział dzieci uczyły się i bawiły jednocześnie. Miło i wesoło spędzały czas. Najwięcej wrażeń wywołały: zabawy w lesie, wieczorna gra w „Podchody”, dyskoteka wraz z konkursami, „Randka w ciemno”, „akrobacje” w parku linowym, budowa szałasów. Klasy wybrały się również do pobliskiego Szymbarku. Zobaczyły tam najdłuższą deskę świata i największy fortepian. Zdobyły wiadomości historyczne zwiedzając dom Sybiraka i bunkier z czasów wojny. Świetnie się bawiły w „Chacie do góry nogami”, a na koniec odwiedziły „Kaszubski świat bajek”. Wycieczka do „Zielonej szkoły” dostarczyła dzieciom wielu przeżyć i pozostawiła fantastyczne wspomnienia.

zuzia i natalka 2049 zuzia i natalka 2293 zuzia i natalka 1434 zuzia i natalka 1844

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates