UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

     W piątek, 23 czerwca 2017r. W naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia Roku Szkolnego 2016/2017! Jak co roku, uroczystość została podzielona na dwie tury – o godzinie 9-tej rok szkolny pożegnały klasy 1-3, natomiast o godz. 11-stej klasy 4-6. Każda część rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły oraz odśpiewaniem Hymny państwowego i Hymnu szkoły.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

       Uroczystość prowadziła Dyrektor SP nr 2 – pani Bożena Dzitowska wraz z Wicedyrektorami, paniami: Joanną Ostrowską, Marianną Kozłowską oraz Anną Gębarowską. SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC  SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

      W uroczystościach wzięli udział również zaproszeni goście. Klasy młodsze zaszczycił swą obecnością Burmistrza Miasta – pan Andrzej Pietrasik, Przewodniczący RR – pan Jarosław Chyliński oraz przedstawiciel Proboszcza Parafii św. M.Kolbe – ks. Rafał Pabich.

SAMSUNG CSC

     Klasy starsze natomiast gościły: Wiceburmistrz – panią Teresę Kozerę i Proboszcza Parafii św. M.Kolbe – ks. Zbigniewa Sajewskiego, a także Przewodniczącego RR, który zaszczycił nas na obu częściach uroczystości oraz wiceprzewodniczącego RR – pana Aleksandra Jarosławskiego

SAMSUNG CSC

      Niestety, ze względu na zmiany organizacyjne pracy szkoły, związane z reformą, pan Jarosławski kończy funkcję v-ce przewodniczacego RR w naszej szkolole. W związku z czym, pani dyrektor Bożena Dzitowska serdecznie podziękowała mu za dotychczasową współpracę.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

        Po oficjalnym wprowadzeniu nadszedł czas na wręczanie nagród i wyróżnień. W tym roku najlepsi uczniowie, oprócz wpisania się do Złotej Księgi – otrzymali stypendia naukowe i pamiątkowe kubki. Autorką projektu grafiki na kubku jest nasza uczennica – Kinga Przygódzka

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

     Dla uczniów wyróżniających się w sporcie, szkoła przewidziała okolicznościowe statuetki, natomiast Laureaci konkursów oraz inni wyróżnieni – nagrody rzeczowe i książkowe.

SAMSUNG CSC

      Wręczenia nagród i wyróżnień dokonali: Dyrektorzy oraz zaproszeni goście. Na koniec nie zabrakło także pamiątkowych zdjęć.

Klasy młodsze:

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Klasy starsze:

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

      Dla uświetnienia uroczystości, urozmaicono ją bardzo pięknymi przerywnikami artystycznymi w wykonaniu naszych zdolnych uczniów :-)!

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

       Na zakończenie pani Dyrektor Bożena Dzitowska podziękowała uczniom, rodzicom i wszystkim pracownikom szkoły za spędzony razem rok, życząc wszystkim szczęśliwych i bezpiecznych wakacji.

SAMSUNG CSC

Not./Fot.: M.Morawska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates