.Spotkanie najlepszych uczniów w Klubie Osiedlowym „Plastuś”

           W poniedziałek, 12 czerwca 2017r. w Klubie Osiedlowym Plastuś w Płońsku- odbyło spotkanie najlepszych uczniów płońskich szkół podstawowych i gimnazjów. Nasi uczniowie stanowili najliczniejszą grupę. Spotkanie corocznie organizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci – Oddział Miejsko-Powiatowy w Płońsku – to ogromne wyróżnienie, nawet dla prymusów – każdą klasę mógł reprezentować tylko jeden, naprawdę najlepszy uczeń!
Zgromadzonych powitała prezes klubu Pani Agnieszka Antosik, podkreślając jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa wykształcenie. Głos zabrali również zaproszeni goście: Burmistrz Miasta – Pan Andrzej Pietrasik, Starosta Płoński – Pan Andrzej Stolpa oraz Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Płońsku – Pan Ireneusz Duszczyk. Wszyscy gorąco gratulowali uczniom aż tak wspaniałych wyników.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC
       Uroczystość uświetnił program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy 6b pod kierunkiem p.M.Chełmickiej. Dzieci przygotowały przedstawienie z morałem – pt. „Trzy świnki”.

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC
        Na koniec, artystom udało się wciągnąć do zabawy nawet pana Starostę i pana Prezesa! 😉 Wszyscy bawili się wspaniale!

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

         W końcu nadszedł najbardziej doniosły moment uroczystości – wręczenie nagród, którego dokonali dostojni goście.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Nie zabrakło również pamiątkowej fotografii uczniów naszej szkoły.

SAMSUNG CSC
Na zakończenie uroczystości na uczniów czekał przepyszny poczęstunek: truskawki, słodkie rogaliki, ciastka, itp.
Wszystkim wyróżnionym życzymy dalszych sukcesów!

Małgorzata Morawska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates