Projekt Edukacyjny „Kampania na rzecz matematyki”

     SAMSUNG CSC

     W poniedziałek, 19.06.2017, uczniowie klas młodszych uczestniczyli w projekcie edukacyjnym – „Kampania na rzecz matematyki”. Oprócz uczniów naszej szkoły, w projekcie wzięli też udział uczniowie klasy 2a i 3b ze szkoły Podstawowej w Siedlinie.

SAMSUNG CSC

     W ramach projektu przedstawiciele uczniów klas 3 zmierzyli się w konkursie z wiedzą matematyczno-przyrodniczą. Klasy 2 natomiast, zmagały się z działaniami matematycznymi, a z figur geometrycznych układały „matematyczne postaci”.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

      W skład jury weszli nauczyciele SP2 w Płońsku: p.dyr Anna Gębarowska, p.Wioleta Jakubowska, p.Krystyna Łazarska oraz p.Beata Parandowska ze SP w Siedlinie.

SAMSUNG CSC

     Projekt został przygotowany przez: p. dyr Mariannę Kozłowską, p.Iwonę Łukaszewską, p. Ewę Andrychowską, p.Agnieszkę Jabłońską i p.Renatę Tobolską.

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates