„Maraton Fitness dla Martynki”

Akcja charytatywna w SP2

         W czwartek 22 czerwca 2017r., w przeddzień zakończenia b.r.sz. – w naszej szkole odbył się „Maraton Fitness dla Martyny”. Była to kolejna akcja charytatywna, która miała na celu zebranie funduszy na leczenie naszej uczennicy Martynki Kulig – tym razem impreza sportowa.

        W ramach maratonu, uczestnicy z wielkim zaangażowaniem oddali się ćwiczeniom fitnes prowadzonym przez nauczycieli wychowania fizycznego (m.in. ćwiczyliśmy: zumbę, pilates, turbo spalanie, tai – chi chuan, ćwiczenia na mięśnie brzucha).

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC 20170622_101017 20170622_101232 SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

         Do akcji włączyli się również rodzice uczniów, przygotowując stoiska ze zdrową żywnością (koktajle, szaszłyki, owoce, itp.). Dzięki kilu akcjom charytatywnym i zaangażowaniu naszej szkoły udało zgromadzić się potrzebną kwotę pieniędzy. Warto było więc podjąć wspólny wysiłek, a Martynce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Małgorzata Morawska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates