IV Memoriał Andrzeja Bujakowskiego

W środę, 21 czerwca 2017 r. odbył się

IV Memoriał Andrzeja Bujakowskiego

       Jedno z powiedzeń głosi – ,,Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o nim”. Szkolna społeczność pragnie pielęgnować pamięć o naszym koledze, nauczycielu wychowania fizycznego, trenerze, społeczniku, pasjonacie, a także popularyzatorze piłki nożnej, który był przykładem na to jak można pogodzić dobre koleżeństwo, wysoką jakość pracy, aktywność na rzecz innych, a przy tym pozostać sobą – pogodnym, pełnym pozytywnej energii człowiekiem.
IV Memoriał Andrzeja Bujakowskiego w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych Płońsk, który zorganizowała nasza szkoła przy współpracy z Urzędem Miasta oraz Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji oprócz propagowania zdrowego stylu życia, popularyzacji piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży oraz wpajaniu zasad zdrowej rywalizacji sportowej –„fair play” tę pamięć podtrzymuje.
Dyrektorowi naszej szkoły – Pani Bożenie Dzitowskiej w uroczystości towarzyszyła również żona i synowie Andrzeja Bujakowskiego oraz Burmistrz Miasta Płońska – pan Andrzej Pietrasik.

2

Ogółem w zmaganiach oprócz naszej szkoły udział wzięło sześć drużyn ze szkół podstawowych w Baboszewie, Nowym Mieście, Sochocinie, Kołozębiu, Nowej Górze, a także SP Nr 3 w Płońsku.

2.18 9 10 11 14 3 4 5 6 7

        Pamięć naszego kolegi została uczczona minutą ciszy, zaś delegacja składająca się z członków każdej z drużyn zapaliła znicze na jego grobie.

18

 

Okoliczność skłoniła do zadumy i przekonania, że ludzie z pasją potrafią zaszczepić ją trwale w innych, co niewątpliwie Andrzejowi udało się uczynić.
Wyniki rozgrywek przedstawiają się następująco:

I miejsce – SP Nr 2 w Płońsku
II miejsce – SP Sochocin
III miejsce – SP Nr 3 w Płońsku
IV miejsce – SP Baboszewo
V miejsce – SP Nowa Góra
VI miejsce – SP Nowe Miasto
VII miejsce – SP Kołoząb

1
Wszystkim przybyłym bardzo dziękujemy za obecność i chęć bycia z nami w tym wyjątkowym dla nas przedsięwzięciu.

Not.: Iwona Brudzyńska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates