3g i 3h- Zielona szkoła w Waszecie

W niedzielę 28 maja nasze klasy 3g i 3h wróciły z zielonej szkoły Waszecie. Pierwszego dnia zwiedziliśmy skansen w Olsztynku , a po południu mieliśmy zajęcia o charakterze sportowym: łucznictwo i paintball. Drugiego dnia pojechaliśmy na wycieczkę do Olsztyna. Tam obejrzeliśmy film w planetarium oraz zwiedziliśmy muzeum na zamku. Potem spacerkiem, oglądając atrakcje Starówki, poszliśmy do McDonald’sa. Wycieczkę zakończyliśmy wizytą w Olsztyńskim Teatrze Lalek, gdzie obejrzeliśmy spektakl „Czarodziejski koncert” – wspaniałe przedstawienie w konwencji „czarnego teatru”. Niewidzialni aktorzy wyczarowują obrazy wykorzystując ręce, chusty, szarfy i światło ultrafioletowe. Towarzyszy temu muzyka.

Ostatniego dnia rozwijaliśmy tężyzną fizyczną w trakcie zabawy „gladiatorzy” oraz umiejętność czytania mapy i orientacji w terenie podczas biegu „Ino mi się nie zgub”.

Pogoda nam dopisała. Wróciliśmy do domu zmęczeni, ale cali i zdrowi.

8 9 10 11 12 13 1 2 3 4 5 6 7

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates