Wycieczka 0a i 0b

W kwietniu 2017 r. dwie grupy oddziału przedszkolnego wybrały się na wycieczkę. W jej planach była wizyta w „Zakątku Odkrywców”, w którym prowadzone są warsztaty dla szkół i przedszkoli. Nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach pt. „Kredki”. Podczas nich dzieci miały możliwość obcowania z niezwykłym światem barw. Młodzi Odkrywcy własnoręcznie wykonali kredki, które nie tylko miały piękne kolory, ale i ślicznie pachniały. Spotkanie urozmaici pokaz Zaczarowanego Ołówka, który przeniósł wszystkich w cudowny świat magii.  Kolejnym etapem w programie wycieczki były zabawy w „Happy Parku”. Wycieczka należała do bardzo udanych.

Renata Kasprzykowska

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES???????????????????????SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates