Wycieczka 0a i 0b

W kwietniu 2017 r. dwie grupy oddziału przedszkolnego wybrały się na wycieczkę. W jej planach była wizyta w „Zakątku Odkrywców”, w którym prowadzone są warsztaty dla szkół i przedszkoli. Nasi uczniowie wzięli udział w warsztatach pt. „Kredki”. Podczas nich dzieci miały możliwość obcowania z niezwykłym światem barw. Młodzi Odkrywcy własnoręcznie wykonali kredki, które nie tylko miały piękne kolory, ale i ślicznie pachniały. Spotkanie urozmaici pokaz Zaczarowanego Ołówka, który przeniósł wszystkich w cudowny świat magii.  Kolejnym etapem w programie wycieczki były zabawy w „Happy Parku”. Wycieczka należała do bardzo udanych.

Renata Kasprzykowska