Wizyta w Bibliotece Pedagogicznej w Płońsku

20 kwietnia 2017 r. klasa III i wraz z wychowawcą – Krystyną Łazarską złożyła wizytę
w płońskiej Bibliotece Pedagogicznej. Inicjatorem spotkania była p. Katarzyna Rólka.
 Celem spotkania było przybliżenie uczniom zwyczajów wielkanocnych. O tradycjach opowiadał pracownik biblioteki, który także pokazał grupie księgozbiory. Atrakcją wizyty była również możność obejrzenia wytworów rękodzielniczych w postaci pisanek, własnoręcznie wykonanych przez p. Katarzynę Rólka. Pani Kasia opowiadała o sposobach pracy nad pisankami, o wyborze materiałów i o swoich zainteresowaniach. Dzieci miały też okazję stworzyć swoje pisanki, ale na papierze.

z8 z1 z2 z3 z4 z5 z6 z7

Pani Katarzyna Rólka została zaproszona przez klasę 3i na zajęcia, na których pod jej okiem wykonają oryginalne upominki na Dzień Mamy i Taty.

Not./Fot.:K.Łazarska