Apel wielkanocny ‚2017!

Tuż przed wielkanocną przerwą świąteczną w środę 12 kwietnia 2017r. – uczniowie klas młodszych uczestniczyli w pięknym, świątecznym apelu.

Apel rozpoczął się rozstrzygnięciem konkursu plastycznego „Klasowy kosmita”, który został przeprowadzony w ramach „Dni Patrona Szkoły”. Pani Dyrektor Bożena Dzitowska wręczyła nagrody i pogratulowała klasom, które zwyciężyły w konkursie.

SAMSUNG CSC
Nagrodzone klasy to: I miejsce klasa 3e; II miejsce klasa 1c; III miejsce klasy Id oraz Iig. Na zakończenie złożyła wszystkim świąteczne życzenia.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Słowno-muzyczny program, przygotowany przez uczniów klasy 3g i 3h, poświęcony był tradycjom i zwyczajom wielkanocnym.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Mali artyści zaprezentowali naprawdę wysoki poziom swoich umiejętności recytatorskich i muzycznych – oprócz uroczego śpiewu uczniowie zaprezentowali także zespołową grę na cymbałkach i flecie.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC
Not./Fot.: M.Morawska