Wizyta uczniów z Zespołu Szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście

Galimatias w świecie bajek

W poniedziałek 20 marca 2017 r. uczniowie klasy 1a obejrzeli przedstawienie pt. „Galimatias w świecie bajek” przygotowanym przez uczniów Zespołu Szkół im. Integracji Europejskiej w Nowym Mieście. Młodzi aktorzy wcielili się w znanych bohaterów bajek i  zachęcali do aktywności czytelniczej i zainteresowania biblioteką.

20170320_111619SAMSUNG CSC

Na występ zostały zaproszone również panie z naszej biblioteki szkolnej. W przedstawieniu wystąpiła również mama pierwszoklasisty- Pani Agnieszka Marczuk, co wzbudziło duży aplauz widowni.

SAMSUNG CSC

Na zakończenie, w podziękowaniu za występ – uczniowie klasy pierwszej wręczyli aktorom wykonane przez siebie zakładki do książek. Na pamiątkę spotkania wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

SAMSUNG CSC

Not.: Małgorzata Gerkowska