Konkurs „Bóg Honor Ojczyzna”

W dniu 22 marca 2017 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w siedemnastej edycji konkursu „Bóg Honor Ojczyzna”, który odbył sie w Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II. Konkurs odbywał sie w dwóch kategoriach wiekowych.

Uczniowie naszej szkoły w kategorii zespoły zajeli miejsce I.

W kategorii soliści miejsce pierwsze zajeła Łucja Brzeska z klasy 4f, która wykonywała piosenkę „Ptakom podobni”.

Miejsce drugie z piosenką z repertuaru Grzegorza Turnaua pt. „Tutaj jestem” zajęła Alicja Jabłońska z klasy 4g, a miejsce trzecie ex aequo z uczennicą innje placówki zajeła Weronika Dębska z klasy 6d z piosenka pt.”Dni, których nie znamy”. Gratulujemy!!!

Skład zespołu „Dwójeczki”

  • Łucja Brzeska
  • Weronika Dębska
  • Alicja Jabłońska
  • Amelia Szczewińska
  • Zuzanna Rapusta
  • Alicja Bronowska

IMG_20170322_121859 IMG_20170322_122045

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates