Spotkanie uczniów SP2 w Płońsku z Komendantem Straży Miejskiej oraz nauczycielami Gimnazjum nr 2 w Płońsku

Bezpieczne ferie zimowe 2017”

     W czwartek i piątek, 9 i 10 lutego 2017r. uczniowie klas starszych spotkali się z Komendantem Straży Miejskiej w Płońsku – p.Bogdanem Lewandowskim. W spotkaniu uczestniczyli również nauczyciele Gimnazjum nr 2 w Płońsku: p.Adrian Lisiak oraz p.Justyna Kropisz. Prowadzący przypomnieli uczniom zasady bezpieczeństwa podczas ferii zimowych, uwzględniając zarówno bezpieczne zabawy zimowe jak i bezpieczne korzystanie z dróg publicznych po zmroku. Spotkanie było wzbogacone prezentacją i filmikami prezentującymi niebezpieczne sytuacje na drodze.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

     Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i chętnie udzielały odpowiedzi na pytania zadane przez gości. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymywały cukierki, a po spotkaniu każdy z uczniów otrzymał odblask na rękę lub plecak.

Not./Fot.:M.Morawska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates