Bezpieczne ferie zimowe 2017!

Apel szkolny

Zimo, baw się z nami!”

     W dniu 8 lutego 2017r. klasa II e SP2 w Płońsku – zorganizowała apel dla młodszych uczniów naszej szkoły, podczas którego przedstawiła program artystyczny pt. „Zimo, baw się z nami!”. Uczniowie tej klasy recytowali wiersze i śpiewali piosenki o urokach zimy i bezpiecznych zabawach zimowych. W swym wystąpieniu zwrócili uwagę na zasady bezpieczeństwa, o których należy pamiętać bawiąc się na śniegu i lodzie, a także poruszając się zimą po drogach. Występ uświetnił taniec Śnieżynek. Dzieci grały też na instrumentach perkusyjnych, odgrywały krótkie scenki z udziałem pani Zimy i leśnych zwierząt, łączyły ruch z muzyką. Oprawą wizualną występu były prezentacje: „Zima” oraz „Bezpieczne zabawy zimowe”. Pani dyrektor M.Kozłowska podziękowała małym artystom za przygotowanie apelu, a widzom za uwagę, życząc wszystkim udanych i bezpiecznych ferii zimowych.

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Not.: M.Szymborska

Fot.: M.Morawska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates