Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek 2017!

SAMSUNG CSC

Jak co roku o tej porze – w dniach 24 i 25 stycznia 2017r. w naszej szkole został przeprowadzony Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Wydarzenie to cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Ogółem zaprezentowano aż 56 solowych i zespołowych występów, w tym 33 występy w kategorii klas 1-3 oraz 23 w kategorii klas 4-6.

Nad sprawnym przeprowadzeniem konkursu czuwało Jury w składzie: p.Łukasz Zacieski (nauczyciel muzyki); p.Angelika Duklanowska (przewodnicząca samorządu uczniowskiego i n-l wspomagający); p.Małgorzata Dymkowska (katechetka) oraz gościnnie ks.Rafał Pabich.

SAMSUNG CSC

Konkurs prowadziła – p.Magdalena Wyrczyńska.

SAMSUNG CSC

Wszyscy uczestnicy byli bardzo dobrze przygotowani i prezentowali wysoki poziom swoich umiejętności.

SAMSUNG CSC

Po dwudniowym, pięknym koncercie Jury miało więc niełatwe zadanie, aby wyłonić zwycięzców. W końcu udało się! Oto wyniki:

W kategorii SOLIŚCI KLAS I – III:

1 miejsce Karol Konstantinow

Szymon Rudnicki

2 miejsce Pola Górecka

3 miejsce Kinga Kołpaczyńska

Amelia Jóźwiak

Wyróżnienie: Bartłomniej Kapela

W kategorii ZESPOŁY KLAS I- III:

1 miejsce klasa 3a

klasa 3c

2 miejsce klasa 2d

3 miejsce klasa 2g

W kategorii SOLIŚCI KLAS IV – VI

1 miejsce Maja Mudzikowska,

Julia Kowalik

2 miejsce Zuzanna Rapusta

3 miejsce Amelia Szczawińska

Julia Brzeska

Wyróżnienie: Marta Sielczak

W kategorii ZESPOŁY KLAS IV – VI

1 miejsce 4g i 6e

2 miejsce 6c

3 miejsce 6d

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Not/fot.: M.Morawska