Jasełka 2016 w naszej szkole!

      Tradycją Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku są coroczne bożonarodzeniowe przedstawienia przygotowywane przez dzieci i ich opiekunów. 22 grudnia 2016 roku uczniowie klasy III f po raz kolejny zaprezentowali historię Marii, Józefa i nowonarodzonego w Betlejem Dzieciątka. Widowisko przedstawiające sceny z narodzin Jezusa, do którego przybyli pasterze, aniołowie, Trzej Królowie i dzieci, przeplatane były kolędami i pastorałkami. Trzecioklasiści mieli możliwość zaprezentować swoje umiejętności artystyczne. Przedstawienie uatrakcyjniły: rekwizyty, kostiumy i taniec. Jasełka przygotowane były pod kierunkiem p. W. Kwiecień, p.A. Niesiobędzkiej , p. J. Jędruszczak oraz współpracującego z nimi z p. Łukasza Zacieskiego. Wspaniałe przedstawienie swoim dynamicznym występem uświetnił zespół taneczno – gimnastyczny pod kierownictwem p. Izabeli Ciosek. Mali aktorzy wprowadzili wszystkich w świąteczny nastrój. Oklaskom nie było końca.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

images2

Not.: Zespół nauczycieli do spraw promocji SP nr 2 w Płońsku

Fot. M.Morawska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates