2d i 2e w teatrze

24 listopada klasy II d i II e uczestniczyły w wycieczce do Warszawy. Uczniowie wybrali się do teatru „Baj” na przedstawienie „Doktor Dolittle i jego zwierzęta”. Z ogromnym zainteresowaniem obejrzały kolorową, rozśpiewaną i roztańczoną opowieścią o afrykańskich przygodach Doktora Dolittle i jego przyjaciół. Udział w spektaklu umożliwił im poznanie różnorodnych technik teatralnych wykorzystanych w przedstawieniu:, takich jak: lalki, maski, teatr przedmiotu, czarny teatr i teatr cieni. Nie mniej atrakcyjne okazały się warsztaty „Jak to się rusza?”, podczas których odkryły sekrety ożywiania różnych lalek teatralnych i samodzielnie spróbowały sztuki animacji. Wyjazd do teatru dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych emocji i wrażeń.

DSC_0226 DSC_0230 DSC_0428 DSC_0438 DSC_0421DSC_0234 DSC_0236