Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2016/2017!

SAMSUNG CSC

      Po wakacyjnej przerwie nadszedł czas na powrót do szkoły. W czwartek, 1 września 2016r. wszyscy uczniowie i nauczyciele uroczyście powitali rok szkolny 2016/2017. Tradycyjnie, uroczystość odbyła się w dwóch turach wiekowych, tj. o godz. 9.00 – klasy młodsze, natomiast o godz. 11.00 – klasy starsze. Każdą część uroczystości rozpoczęto wprowadzeniem Sztandaru Szkoły i odśpiewaniem Hymnu Państwowego.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

      Witając wszystkich uczestników Inauguracji, pani Dyrektor Bożena Dzitowska przypomniała uczniom, że pierwszy września, to nie tylko dzień rozpoczęcia Roku Szkolnego. Na ten dzień przypada również Rocznica Wybuchu II Wojny Światowej – tym roku już 77. Pamięć o bohaterach oraz ofiarach tej strasznej wojny, została uczczona minutą ciszy.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

      Inaugurację nowego roku szkolnego dla klas 1-3 uświetnił swoją obecnością p.Henryk Zienkiewicz – Przewodniczący Rady Miejskiej. Księdza Proboszcza reprezentował natomiast ks. Rafał Pabich.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

     Uroczystość rozpoczęcia nowego Roku Szkolnego dla klas 4-6, swoją obecnością zaszczycili: p. w-ce Burmistrz Miasta Płońsk Teresa Kozera oraz ksiądz Dziekan Zbigniew Sajewski Proboszcz Parafii M.M.Kolbe w Płońsku.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Ogólna ilość uczniów w szkole (stan na dzień 1.09.2016r): 1129, tj.:

w klasach „O” – 66 uczniów,

w klasach I – 96 uczniów,

w klasach II – 243 uczniów,

w klasach III – 208 uczniów,

w klasach IV – 192 uczniów,

w klasach V – 175 uczniów,

w klasach VI – 149 uczniów.

      W nowym Roku Szkolnym wszystkim uczniom życzymy doskonałych wyników dydaktycznych, a nauczycielom sukcesów w pracy z uczniami!

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates