Rozstrzygnięcie Powiatowego konkursu piosenki angielskiej

„Must be English”

           W dniu 15.06.2016 odbyło się rozstrzygniecie powiatowego konkursu piosenki angielskiej „Must be English”. Organizatorem konkursu jest od początku Szkoła Podstawowa Nr 2 w Płońsku i również w budynku tej szkoły odbywały się zmagania wykonawców. Konkurs odbywał się w kategorii klas IV-VI, soliści oraz zespoły. W zmaganiach brały udział dzieci ze szkół z Raciąża, Płońska, Sochocina, Nacpolska oraz Baboszewa.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

Laureaci:

Soliści:

miejsce I: Karol Nowakowski – Zespół Szkół w Raciążu

II: Wiktoria Sakolska(SP Nr 2 w Płońsku) oraz Maja Kruszewska (SP Sochocin)

III: Martyna Stankowska SP 3 Płońsk

Zespoły:

I Szkoła podstawowa w Nacpolsku

II Szkoła podstawowa w Sochocinie

III Zespół szkół w Raciążu

Not.:Ł.Zacieski

Foto.: M.Morawska

 

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates