Nasi najlepsi uczniowie SP2 w roku 2015/2016

GRATULUJEMY!!!

W poniedziałek, 6 czerwca 2016r. w sali widowiskowej Spółdzielni Mieszkaniowej w Płońsku, kolejny raz – Towarzystwo Przyjaciół Dzieci wyróżniło najlepszych uczniów z płońskich szkół. Nie mogło więc zabraknąć również prymusów z naszej szkoły! Z każdej klasy mógł być wyłoniony tylko jeden uczeń – więc, wyróżnienie to jest naprawdę wyjątkowe!

SAMSUNG CSC

Oprócz wyróżnionych uczniów, na uroczystość przybyło również wielu zacnych gości, a wśród nich Dyrektor SP 2, pani Bożena Dzitowska.

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

Wszystkich powitała Prezes płońskiego oddziału TPD – pani Agnieszka Antosik.

SAMSUNG CSC

Głos zabrali również: Starosta Płoński – pan Andrzej Stolpa oraz Dyrektor Wydziału Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego – pani Katarzyna Mikołajewska.

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

Wręczenie nagród i dyplomów poprzedził piękny występ najmłodszych uczniów naszej szkoły, z oddziału 0c i 0b przygotowany pod kierunkiem wychowawców.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Po występie przedszkolaków, wszyscy wyróżnieni otrzymali zasłużone nagrody.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

Wszystkim nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy takich osiągnięć!

Not./Foto.: M.Morawska