klasy 1-3 poznają przyszłego patrona szkoły

10 czerwca klasom trzecim upłynął pod znakiem sprawdzeni swoich wiadomość i umiejętności matematyczno– przyrodniczych. Trzyosobowe zespoły reprezentantów klas stanęło do pojedynku wiedzowego. Podczas wykonywania zadań  należało wykazać się umiejętnościami dobrego obserwatora przyrody oraz niebywałymi zdolnościami matematycznymi. Trzecioklasiści „błysnęli” wiedzą. Gratulujemy.

Tego dnia wszyscy uczniowie obejrzeli prezentację pochodzenia i twórczości przyszłego patrona naszej szkoły. Klasy drugie  odbyły wycieczkę szlakiem J.W. Jędrzejewicza. Odwiedziły cmentarz płoński, gdzie na grobie astronoma zapaliły znicz oraz odwiedziły jego dom. Cała szkoła wzięła udział w cichym, zbiorowym czytaniu książek „Jak nie czytam, jak czytam”. Akcji czytania patronowała nasza szkolna biblioteka. Dzień wpisał się już do historii, ale wrażenia pozostaną na długo.

Z pozdrowieniami Magdalena Imbirska

zdj1zdj7 zdj3 zdj 2 SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCzdj6SAMSUNG CSCzdj4zdj 8zdj9zdj 5

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates