Zerówki lubią wycieczki

Uczniowie grup 0a i 0b lubią wyjeżdżać na wycieczki. W marcu 2016 r. uczniowie byli w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Obejrzeli w nim wystawę czasową „Lustra” oraz wystawy stałe, na których mogli każdy eksponat sprawdzić jak działa. Obejrzeli również film w Planetarium pt. „Polaris”. Wycieczka była bardzo udana.

W kwietniu 2016 r. uczniowie wspomnianych  wyżej grup zerowych pojechali do Teatru Dramatycznego w Płocku, by obejrzeć spektakl pt. „Calinieczka”. Spektakl bardzo się im podobał. Po nim uczniowie meli okazję chwilę spędzić z aktorami, a na pamiątkę wykonane było wspólne zdjęcie na scenie teatru. Po spektaklu dzieci pojechały do Centrum Zabawy Happy Parki, gdzie spędzili czas na wspólnych zabawach.