X EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU „MOJE MIASTO PŁOŃSK”

        We wtorek, 24 maja 2016r. – już po raz 10 spotkaliśmy się  (w tym roku w kinie) na Finale X Międzyszkolnego Konkursu „Moje miasto Płońsk” tym razem pod hasłem:
„Płońska dekada, czyli jak zmieniło się moje miasto”.
SAMSUNG CSC

       Uroczystość poprowadziła p.dyr Anna Gębarowska i p.Joanna Cieplak, przy udziale p. Marzeny Kunickiej oraz p.Łukasza Zacieskiego i p.Mariusza Gajewskiego. Gości powitała pani dyr Bożena Dzitowska.

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

      Prowadzący finał oraz młodzi absolwenci naszej szkoły snuli wspominki o Płońsku i dzielili się własnymi odczuciami.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

       Finał był okazją do podsumowania minionego dziesięciolecia nie tylko w mieście, ale i w naszej szkole. Uczestnicy pokazali w swoich pracach  zmiany, jakie zaszły w mieście – przede wszystkim na dobre. W ciągu dwóch godzin zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć nagrodzone prezentacje – spoty, wysłuchać fragmentów prac literackich, a także piosenek o Płońsku śpiewanych przez zwycięzców kategorii muzycznej. Laureaci zostali nagrodzeni dzięki hojności sponsorów (wyniki konkursów patrz w zakładce „Z życia klasy”).

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSC      Na zakończenie, organizatorzy konkursu gorąco podziękowali sponsorom i partnerom medialnym konkursu.

SAMSUNG CSC

      Pan burmistrz Andrzej Pietrasik natomiast, który obiął konkurs honorowym patronatem – nie szczędził ciepłych słów, gratulując naszej szkole tak udanego przedsiewiecia.

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC    

           Wszyscy laureaci konkursów otrzymali piękna nagrody i zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

       Czas minął bardzo szybko i miło. Teraz pozostało nam czekać kolejny rok na nowe pomysły, nowe hasło głównych autorek konkursu p. A. Gębarowskiej i p. J. Cieplak. Dziękujemy za wytrwałość i nowe pomysły pokazujące piękno naszej „małej ojczyzny”.

Not.: A.Markowska

Foto.: M.Morawska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates