Apel o kulturze i tradycjach Wielkiej Brytanii

Welcome to the UK

        Dnia 25 maja 2016r klasa 5e wraz z opiekunami K.Matusiewicz i M.Cetlińską przygotowała apel o kulturze i tradycjach Wielkiej Brytanii. Dzieci mogły zapoznać się z symbolami, hymnem, narodowym sportem anglików oraz ciekawostkami z życia Brytyjczyków. Scenografię stanowiły prace plastyczne wykonane przez uczniów klas czwartych i piątych.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

       Również uczennice przedstawiły prezentację związaną z Węgrami. Ma to związek ze współpracą jaką prowadzi nasza szkoła ze szkołą w Tiszafured na Węgrzech. Prezentacja przedstawiała najpopularniejsze święta i zwyczaje obchodzone na Węgrzech. Również w klasach 4-6 nauczyciele języka angielskiego przeprowadzili lekcje kulturowe związane z Węgrami. Uczniowie ze szkoły węgierskiej wraz z opiekunami odwiedzą Płońsk i naszą szkołę w czerwcu.

      Po obejrzanych występach uczniowie stwierdzili, że jednak warto uczyć się języków obcych.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Not.: M. Cetlińska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates