Cinderella

W piątek, 4 marca 2016r. w budynku B odbyło się przedstawienie w języku angielskim
pt. „Cinderella” („Kopciuszek”). Zostało ono przygotowane pod opieką nauczyciela języka angielskiego
p. Doroty Bartczak w ramach dodatkowych zajęć koła języka angielskiego. W rolę słynnych bajkowych bohaterów wcielili się uczniowie klasy IIIa (Wiktoria Augustyniak, Zuzanna Gburzyńska, Kalina Głodek, Mateusz Lewandowski, Miłosz Nicki, Marta Szymańska) i IIIb (Ewelina Antoszkiewicz, Paweł Jedynak, Patrycja Lis, Mateusz Paluszyński, Julia Strubińska, Klaudiusz Świeciński, Szymon Witkowski). Uczniowie mogli sprawdzić się w roli małych aktorów. Mieli trudne zadanie, ponieważ musieli nauczyć się swoich ról w obcym dla siebie języku. Świetnie sobie jednak poradzili. Przedstawieniu towarzyszył odpowiednio dobrany podkład muzyczny, dzieci śpiewały angielskie piosenki, a każda rola tłumaczona była na język polski.                                                                                                                                                                       Przybyłe na inscenizację dzieci były zachwycone. Dzięki bardzo dobrej grze młodych aktorów i świetnemu przygotowaniu, goście bez trudu rozpoznali poszczególne wydarzenia z udziałem Kopciuszka.                  Na zakończenie przedstawienia Pani wicedyrektor Anna Gębarowska uświadomiła wszystkim korzyści płynące z uczenia się języków obcych oraz podkreśliła ich rolę i znaczenie w naszym życiu.

 DSCN3542  DSCN3549 DSCN3550 DSCN3554DSCN3543 DSCN3559 DSCN3578DSCN3579

p. Dorota Bartczak

 

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates