Uwaga konkurs

 Konkurs na pracę plastyczną
dotyczącą wizerunku maskotki policyjnej
KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W PŁOŃSKU

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, który polega na zaprojektowaniu dowolnej maskotki policyjnej promującej Komendę Powiatową Policji w Płońsku, wykorzystanej podczas działań profilaktycznych płońskiej Policji.

Regulamin:

– format pracy A3,

– praca musi zawierać elementy stroju policyjnego ( koszula, pagony, czapka itd.),

– technika dowolna( rysunki malowane farbami (np. akwarele, farby plakatowe, pastele, farby temperowe) lub kredkami, opatrzone gwiazdą policyjną z napisem „KPP Płońsk” (przykładowy wzór w załączeniu).

1

 

– wykonane prace oddajemy do p. Lidii Bogdańskiej oraz nauczycieli zajęć technicznych.

CZEKAMY NA CIEKAWE I ZGODNE Z REGULAMINEM PRACE

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates