Dzień Kota w zerówkach

Dzieci ze wszystkich grup wychowania przedszkolnego obchodziły Światowy Dzień Kota. W tym dniu przedszkolaki upodobniły się do swoich czworonożnych przyjaciół, zakładając przygotowane wcześniej kocie maski oraz przyniosły pluszowe kociaki. Poznały kocie zwyczaje, rasy kotów oraz zabawy uwielbiane przez te zwierzęta. Posłuchały wierszyków dotyczących kotów, uczestniczyły w zabawie relaksacyjnej, w której kociaki zaprosiły dzieci do krainy Kocimiaukoci. Nie obyło się również bez zabaw muzycznych, podczas których koty goniły myszy, bawiły się wełną, grały w kocią grę Bingo. Uczestniczyły także w dyskotece kotów oraz bawiły się w zabawę „Chodzi kotek dookoła”. Na zakończenie wykonały pracę plastyczną, oczywiście z kotami w roli głównej.

SAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESSAMSUNG CAMERA PICTURESDSC01377DSC01378DSC01382DSC01385DSC01386

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates