Bal karnawałowy dla klas 4-6

W czwartek, 28 stycznia 2016 r. w naszej szkole odbył się prawdziwy bal karnawałowy dla klas 4-6! Uczestnicy balu, w większości przebrani byli niezwykle wyszukane, pomysłowe stroje! Tego dnia właśnie, podczas zajęć szkolnych – Samorząd Uczniowski przeprowadził „Konkurs na najciekawszy strój”. W czasie balu, konkurs został rozstrzygnięty. Wygrała klasa 4d. Jury postanowiło również wyróżnić Patryka Romanowskiego z 5b (foto z konkursu w zakładce „Konkurs na przebranie”).

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

DJ – p. Łukasz Zacieski, puszczał samą przebojową muzykę. Nie zabrakło także profesjonalnych świateł dyskotekowych i dymu!

SAMSUNG CSCSAMSUNG CSCSAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Wszyscy bawili się wspaniale! W czasie zabawy każdy mógł się również posilić smacznym pączkiem.

SAMSUNG CSC

To był naprawdę dzień pełen wesołych zdarzeń i wrażeń. Powyższe zdjęcia z pewnością będą miłą pamiątką.

Not./Foto.: M.Morawska