Apel „Bezpieczne ferie zimowe”

SAMSUNG CSC

12620617_10205819037972164_736077358_o

i to

Ferie to odpoczynek od szkoły i wielka przygoda z zimą, śniegiem i mrozem.
Niektórzy wyjadą, inni pozostaną w domach. Gdziekolwiek jednak będziecie spędzać ferie zimowe, bawcie się bezpiecznie. Pamiętajcie o naszych radach i przestrogach.
Dnia 28.01.2016r. odbył się w naszej szkole apel pod hasłem „Bezpieczne ferie zimowe”. Apel został przygotowany przez uczniów klas II e i II f.  Uroczystość skierowana była do dzieci z klas 0 – III. Impreza miała na celu zachęcenie uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego podczas wypoczynku zimowego.

i to SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSCSAMSUNG CSC

Dzieci w strojach bałwanków w zabawnej formie przedstawiły uroki i zalety zabaw zimowych na śniegu i lodzie, obrazując swoje wystąpienie zimowymi rekwizytami: sankami, łyżwami, nartami . Występ uczniów uatrakcyjnił pokaz multimedialny, wesołe piosenki i tańce.

Not.: Magdalena Machnacka

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates