Rozstrzygnięcie konkursu informatycznego

       „Bezpiecznie w Internecie”

       Przyszedł czas na rozstrzygnięcie informatycznego konkursu z wykorzystaniem środowiska Scratch pod hasłem „Bezpiecznie w Internecie”. Dotarły do nas tylko dwie prace – szkoda, że tak mało. Nie wydaje nam się, żeby temat był bardzo trudny. Ale dobre i to. Dzięki temu mieliśmy łatwiejszy wybór. Na krótkim apelu p. A. Markowska zaprezentowała dostarczone prace. Zientarska Zofia z klasy 6e przygotowała grę, w której antywirus wyłapywał wirusy i ta praca zajęła II miejsce. Natomiast animacja przedstawiająca kontakty nawiązywane przez dzieci drogą Internetową przygotowana przez Amelię Burzyńską z klasy 6d zajęła miejsce I.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Obie prace podobały się uczniom zgromadzonym na apelu i autorki otrzymały gromkie brawa. Jeszcze bardziej spodobały się nagrody – słuchawki z mp3 i kartą pamięci. Mamy nadzieję, że zmobilizujemy pozostałych uczniów do udziału w następnych konkursach.

SAMSUNG CSC

Gratulujemy wygranym i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała Anna Markowska

Foto: Małgorzata Morawska

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates