JASEŁKA 2015′!

W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU!

Tuż przed przerwą świąteczną, chyba we wszystkich polskich szkołach – uczniowie przygotowują bożonarodzeniowe „Jasełka”! W naszej szkole również pielęgnujemy taką tradycję i we wtorek, 22 grudnia 2015r. w SP2 było naprawdę świątecznie!

Klasa 3d – pod kierunkiem wychowawczyni, p.K.Kontraktewicz-Rączkowskiej oraz p. J.Jędruszczak przy współpracy z p. Ł.Zacieskim – przygotowała Jasełka dla klas młodszych.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Na zakończenie apelu p. dyr Małgorzata Kozłowska wręczyła nagrody i dyplomy laureatom konkursów zorganizowanych przez świetlicę szkolną z okazji „Światowego dnia Pluszowego Misia”. Nie zabrakło oczywiście też ciepłych i serdecznych życzeń świątecznych dla wszystkich uczniów i nauczycieli.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Jasełka dla klas starszych natomiast przygotowała w tym roku klasa 3g, pod kierunkiem wychowawczyni, p.M.Imbirskiej oraz p.E.Maciątek.

Na zakończenie, p. dyr Bożena Dzitowska serdecznie podziękowała naszym artystom za udany występ i złożyła wszystkim piękne, świąteczno-noworoczne życzenia.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Not./Foto.: M.Morawska