Wizyta uczniów z SP Nr 2 w Płońsku u Rzecznika Praw Dziecka

 

W dniu 4 listopada 2015 r. klasy 2f i 3f SP Nr 2 w Płońsku wraz z opiekunami (paniami – G. Mioduszewską, W. Kwiecień, M. Gerkowską, J. Jakóbiak – Olkowską, A. Niesiobędzka, J. Dębicką, M. Jankowską) odwiedziły Biuro Rzecznika Praw Dziecka w Warszawie.

Pan Rzecznik Marek Michalak osobiście zajął się naszą grupą.

W trakcie prowadzonych zajęć Pan Rzecznik był pod ogromnym wrażeniem wiedzy jaką posiadają nasi uczniowie na temat praw dziecka, jak również umiejętności uczestniczenia w dyskusji jaką zaprezentowali młodzi „dwójkowicze”.

Pan Rzecznik potraktował nas w sposób szczególny proponując w nagrodę przyjazd do naszej szkoły. Na dowód wystawienia wysokiej celującej oceny naszym uczniom, na stronie Biura Rzecznika Praw Dziecka pojawił się bardzo pochlebny artykuł spotkaniu. http://brpd.gov.pl/aktualnosci/prawa-dziecka-na-szostke.

Pedagog szkolny – Grażyna Mioduszewska

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC Zdjęcie rzecznik SAMSUNG CSC

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates