Uczniowska telekonferencja

Dnia 23 11.2015r. w naszej szkole odbyła się telekonferencja z zaprzyjaźnioną szkołą Tiszafüred na Węgrzech.

Uczniowie klasy 5c pod opieką: p. Małgorzaty Cetlńskiej, p.Katarzyny Matusiewicz oraz p. Magdaleny Parzuchowskiej – świetnie zaprezentowali się w języku angielskim. Uczniowie zaprzyjaźnionej szkoły również przedstawili krótką prezentację swojej szkoły. Miło było porozmawiać na żywo z węgierskimi kolegami i koleżankami, z którymi doi tej pory kontaktowali się przez e-maila.

M.Parzuchowska

Foto.: M.Morawska

Telekonferencja była dobrą okazją do zweryfikowania swoich umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Z wyzwaniem poradzili sobie doskonale, dlatego też mogli ze zrozumieniem zapoznać się z przygotowaną prezentacją przez uczniów z zaprzyjaźnionej placówki. Każdy sposób konwersacji jest dobry, droga mailowa jaką do tej pory wykorzystywali uczniowie spełnia swoje funkcje. Jednak bezpośrednia dyskusja jest najlepsza.

I.Brudzyńska