2h- Smacznie i zdrowo

W piątek 23 października uczniowie klasy 2h poznawali zasady zdrowego odżywiania. Potem z zapałem zabrali się do wykonania sałatki owocowej. Obieranie niektórych owoców nie było wcale łatwe. Z krojeniem  poszło szybciej. Sałatki gotowe!

Teraz każdy może skonsumować swoje danie. Jak widać, sałatki wyśmienicie smakują. O! Pusta miseczka!

I już wiadomo, komu w 2h najbardziej smakują owoce.

1 W piątek 23 października uczniowie klasy 2h poznawali zasady zdrowego odżywiania.3 W piątek 23 października uczniowie klasy 2h poznawali zasady zdrowego odżywiania. 5 Obieranie niektórych owoców nie było wcale łatwe.  4 Potem z zapałem zabrali się do wykonania sałatki owocowej. 6 Z krojeniem  poszło szybciej.9 O! Pusta miseczka!8 Teraz każdy może skonsumować swoje danie. Jak widać, sałatki wyśmienicie smakują.7 Sałatki gotowe!

 

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates