1d i 1e w teatrze

W dniu 12 listopada 2015r. klasy 1d i 1e odbyły wycieczkę do płockiego Teatru Dramatycznego na spektakl pt. „Kot w butach”. Ta, doskonale znana, historia o niezwykłym kocie i jego panu, ubogim młynarczyku, po mistrzowsku została przedstawiona przez aktorów na teatralnej scenie. Dzieci z zapartym tchem śledziły losy bohaterów, a piękna dekoracja, wspaniałe kostiumy i efekty świetlno-dźwiękowe dostarczały im wielu wrażeń. Młynarczyk Janek, dzięki sprytowi swojego kota, którego dostał w spadku, ożenił się z królewną i dostał we władanie połowę królestwa. Wesołe piosenki i komiczne sytuacje urozmaicały przedstawienie. Na zakończenie dzieci otrzymały programy z obrazkami postaci występujących w przedstawieniu, które będą mogły własnoręcznie pokolorować. Wróciły z wycieczki z bagażem wspaniałych wspomnień…

DSC_0088DSC_0086DSC_0084DSC_0087 DSC_0093 DSC_0094 DSC_0095 DSC_0096 DSC_0116

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates