Zajęcia w Pracowni Dokumentacji i Dziejów Miasta Płońska

14 października 2015 roku klasa IV B wraz z wychowawcą Arkadiuszem Barańskim i nauczycielem wspomagającym uczestniczyła w zajęciach w Pracowni Dokumentacji i Dziejów Miasta w Płońsku.

Zajęcia prowadzone one były przez Panią kierownik Mirosławę Krysiak, która w bardzo interesujący sposób ukazała jak zmieniało się nasze miasto na przestrzeni dziejów. Opowiedziała również o ważnych i ciekawych postaciach związanych z Płońskiem. Przybliżyła historię i cel działania Pracowni. Pracownicy tej instytucji pokazali uczniom najcenniejsze okazy ze zbiorów. Uczniowie mieli możliwość zobaczyć niektóre ciekawe zdjęcia i dokumenty. Całe spotkanie odbyło się w ramach zajęć opiekuńczo- wychowawczych w Dniu Edukacji Narodowej. Uczniowie wrócili choć zmarznięci to zadowoleni.

[P56521] [P56524] [P56517] [P56518]

Not./Foto.: A.Barański